sobota, 15 czerwca 2013

"Trójstron"

Cześć.
I wykombinowałem jak zmieścić 3 prace w jednej bryle...bryle, no powiedzmy że to bryła ;)
Postarałem się, by podłoża różniły się odcieniami i fakturą od siebie.Przy czym to z Syrii jest zbliżone odcieniem do tego z "pomiędzy" - winieta z ciężarówką.
Skoro mam już posadzone rośliny następnym krokiem będzie ich pomalowanie gdzieniegdzie , bo na chwile obecną są dość mdłe. Droga pod pojazdem zostanie nieco zmoczona, nie błoto...po prostu wilgotna.
Podłoże z Włoch jest o kilka tonów ciemniejsze i patrząc na podstawki od góry jest to widoczne w znacznym stopniu.Od tej chwili musze być maksymalnie skupiony nad scenkami...bo mały kleks  farby od zielenin może zakończyć się całkowita klapą pracy. Scenka włoska będzie jeszcze nieco przerobiona, ale to raczej kosmetyka, wcześniej wspomniana roślin, oraz w pewnym miejscu podłoża. Scenka z autem także nieco zmieni dotychczasowy wygląd, ale to już zobaczycie w kolejnej odsłonie warsztatu. To może teraz już sama praca na dzis dzień:

 Pozdrawiam
RJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Anonymous comments will not be published, I like know who I'm writing to./Anonimowe komentarze nie będą publikowane, lubię wiedzieć z kim rozmawiam :)