czwartek, 18 lipca 2013

1Dywizja Pancerna - "Zobaczymy" - finished

Cześć.
Koniec, za kilka dni jadę tam, gdzie Słowianin czuje się jak w domu....Mazury.
A tymczasem, wkleiłem wizjery, zbiłem szybkę szperacza, dodałem małych kałuż...i koniec.Niestety, muszę zacząć podpisywać zdjęcia z uwagi na krnąbrność internautów, nie pytają a używają.
Chcesz użyć moich zdjęć, to będziesz musiał od razu mnie reklamować.

Pozdrawiam
RJ

6 komentarzy:

 1. Świetna praca. Gratuluję efektu końcowego, bo jest oszałamiający :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że zaczynasz podpisywać. Nie oznacza to że przestanę podpytywać o fotki, które chciałbym od czasu do czasu wykorzystać, jeszcze nie jestem na etapie wykonywania samemu zdjęciowej dokumentacji, ale za jakiś czas...

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja opcja jest jak najbardziej właściwa. Mnie się rozchodzi o kolejność poczynań internautów, użyć, nie pytać. Znalazłem(nie sam, powiedział mi ktoś) mase swoich zdjęć w dość dziwnych miejscach, użytych bez mojej zgody. Także jeśli czegoś będziesz sobie życzył, to u mnie problemu nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam zatem na kolejne Twoje prace. Jak zapewne zdążyłeś się zorientować u mnie czołgi chodzą, ale nie pogardzę samolotami, one będą wchodzić w dalszej kolejności...

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj, samoloty, tych jak dotąd to zrobiłem jeden...a 2gi leży rozgrzebany już około 4 lat.
  Znalazłem sztukę, ale w skali mniejszej, całą.Tematyka wrześniowa...coś tam mi po głowie chodzi, jednak chcę ukończyć Priesta, co to go znalazłem i mogę wlepić mu magiczne PL II Korpus Artylerii ^^ oraz wykonać dość dziwną i raczej niespotykana dioramę. Właściwie to nie będzie diorama, przynajmniej ciężko będzie ja tak nazwać :)

  OdpowiedzUsuń

Anonymous comments will not be published, I like know who I'm writing to./Anonimowe komentarze nie będą publikowane, lubię wiedzieć z kim rozmawiam :)