środa, 26 stycznia 2011

Jad - Włochy - 1:35

Hej.
Jak widać gangster wymaga wymiany szalika, robiąc go nie zwróciłem uwagi (nie wiedzieć czemu) na jego długość.Został, jak wspomniałem, detal - na ostatnią chwilkę przed wyjazdem na zawody/wystawę naprawię.

Teraz numer, miałem wymienić pierdołę w łazience...skończyło się na kuciu ścian - w skrócie generalnym remoncie.Zatem wziąłem się za te nudne, remontowe, czynności...zmęczyłem się, usiadłem i mój wzrok przykuła ozdoba, jaką syn kiedyś, skądś tam, przywiózł. Piramida ze skorpionem...i strzał, przecież chciałem zrobić Naszych spod Monte Cassino...Monte Cassino...skorpion....Monte Cassino...skorpion.
Uwierzcie mi, nie wiem jak i w którym miejscu, ale ozdoba skorpiona, czołg i figurki znajda się na jednej podstawce, małej do tego i nie płaskiej.Siedzi mi to wszytko gdzieś "z tyłu" głowy, nie mam obrazu(rzadko je miewam i kształty raczej powstają pod wpływem impulsu ) - jednak wiem, że jest i niebawem wybuchnie ostrym i przejrzystym "zdjęciem"
No nic, zaczątek już jest(pamiętajmy, że wszytko dzieje/działo się podczas innych prac nie modelarskich)

   

RJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Anonymous comments will not be published, I like know who I'm writing to./Anonimowe komentarze nie będą publikowane, lubię wiedzieć z kim rozmawiam :)